یه کیک خیلی خوش طعم ، با دوتا شمع روشن
یکی به نیت تو یکی از طرف من
الهی که هزار سال همین جشنو بگیریم
به خاطر وجودت به افتخار بودن

احساس می‌کنم پاییز امسال هوا زودتر از همیشه سرد شد؛ اما با سرد شدن هوا زندگی ما گرم‌تر و صمیمی‌تر شد. فصل پاییز که از راه می‌رسه برگ درختان و محیط با تابش خورشید، بازتاب طلایی رنگ خیره کننده‌ای داره. که احساس می‌کنم این تلالو همراه انرژی مثبتی هست که تاثیر مثبت و طلایی روی زندگی خانواده ما داره. امسال فصل پاییز که از راه رسید احساس کردم مشغله کاریم زیاد شده و وقت اون رسیده که زنگ تفریح مفرح شاد زده بشه و چه زمانی بهتر از اواسط فصل پاییز یعنی ششم آبان ماه یعنی تولد بهترین دختر دنیا تولد سوگند عزیزمون.

آبان ماه که از راه رسید کم‌کم خودمون آماده کردیم برای برنامه‌ریزی جشن تولد سوگند خانم. قصد نداشتیم جشن تولد زیاد تجملاتی باشه فقط می‌خواستیم کل خانواده دور هم باشیم. تا نهایت شادی با هم تجربه بکنیم و دومین سالگرد تولد سوگند خانم ۱۳۹۶/۰۸/۰۶ جشن بگیریم. ماشاا… سوگند دو سالش شده و بعضی از کلمه‌ها و جمله‌ها رو خوب تلفظ می‌کنه و علاقه خاصی به جشن و کیک داره آخرین باری که برای سوگند جشن گرفتیم. تاریخ ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ یعنی حدودا سه ماه پیش به مناسبت روز دختر بود که بعد از تموم شدن جشن تا یک هفته درخواست کیک داشت و می‌گفت شمع بیارید من فوت کنم. کار ما هر شب این شده بود که  شمع بیاریم روشن بکنیم تا سوگند خانم فوت بکنه تازه بعد فوت کردن شمع حتما باید دست میزدیم سوگند خانم هم ذوق میکرد و خوشحال میشد و از خوشحالی اون ما هم خوشحال می‌شدیم.

یک شب که خیلی مصرانه درخواست کیک کرد و ما یک کیک کوچک برای سوگند تهیه کردیم و اون شب برای خوشحال کردن سوگند بدون مناسبت جشن خودمونی برگزار کردیم.

و سالروز تولد سوگند از راه رسید و چون می‌دونستیم جشن خیلی دوست داره تصمیم گرفتیم رنگ تم جشن رنگ مورد علاقه خودش یعنی صورتی انتخاب کنیم که زحمتش به عهده مامان افتاد. کیک جشن رو از قبل سفارش داده بودیم و همگی با هم رفتیم کیک رو تحویل گرفتیم. به خونه که رسیدیم کار تزیین رو انجام دادیم. تقریبا دیگه کاری نداشتیم و فقط باید منتظر می‌شدیم که مهمون‌ها از راه برسند.

ساعت ۱۹ کم‌کم مهمون‌ها از راه رسیدن. بعد از صرف میوه و شام نوبت کیک تولد بود. که همزمان با آوردن کیک تولد ترانه‌های مخصوص تولدت مبارک هم خواندیم. شمع‌ها رو روی کیک قرار دادیم و روشن کردیم و به امید برآورده شدن تمام آرزوهایی که برای سوگند عزیز داریم شمع‌ها رو فوت کردیم این دومین جشن تولد سوگند بود و ما از اینکه می‌دیدیم سوگند خوشحاله خیلی خوشحال بودیم.

و این لحظه‌های شیرین رو با فیلم و عکس ثبت کردیم.

۲ دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *